Kongre Ve Organizasyon Hizmetleri

Sizi sıradanın ötesinde, her detayın özenle düşünüldüğü bir kongre veya organizasyon deneyimine davet ediyoruz. Kongrelerden seminerlere, özel etkinliklerden iş toplantılarına kadar her türlü organizasyon ihtiyacınızı güçlü ve profesyonel hizmet anlayışımız ile karşılıyoruz.

KA Turizm olarak; şirket etkinlikleri- ürün lansmanları- basın toplantıları- şirket yemekleri- açılış organizasyonları- fuar organizasyonları ve özel gezilere kadar her türlü etkinliklerinizde hedeflenen etkiyi bırakan başarılı organizasyonlar için var gücümüzle çalışıyoruz.

KA Turizm olarak, sizi bekleyen avantajlarla dolu bir hizmete adım atarken neden bizi tercih etmelisiniz sorusunu şu şekilde yanıtlıyoruz:

  • Kongre ve Organizasyon süreçlerindeki geniş tecrübemiz, profesyonel ve güçlü personel yapımız ile taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar karşılıyoruz.

 

  • Geniş iş ağımız ve güçlü tedarik zincirimiz sayesinde, teknik ekipman-ses ışık hizmetleri, host&hostes hizmetleri gibi detayları titizlikle düşünerek etkinliklerinizin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

  • Etkinliğinizine uygun mekân seçimi- katılımcıların ulaşımı- katılımcıların konaklaması- program tasarımı- planlama- projelendirme ve bütçe yönetiminizi titizlikle dikkate alarak size eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. 
KA-Turizm, (Ada Seyahat ve Turizm A.Ş.) 20 yılı aşkın bir süredir sektör deneyimi olan Binnur Karadağlı tarafından 2008 yılında kurulmuştur...