Konaklama Hizmetleri

Konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için dünya genelinde sahip olduğumuz geniş global tedarikçi gücümüz ile her bütçeye uygun otel alternatiflerini araştırarak sizlere en hızlı şekilde sunarız.

İhtiyaç, bütçe ve lokasyon durumunuza göre yurt içi ve yurt dışındaki tedarikçilerimizden ve sözleşmeli otellerimizden aldığımız ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmanızı sağlarız. Grup rezervasyon taleplerinizi titizlikle takip ederiz.

Firmaların seyahat politikaları doğrultusunda yapacakları fuar, toplantı ve organizasyon lokasyonlarına; portföyümüzde bulunan en yakın ve en ekonomik konaklama seçeneklerini uzman ekibimiz ile belirleyerek sizlere sunarız.

Firmamız ile iletişime geçtikten sonra size atanan müşteri temsilcimiz vasıtasıyla tüm taleplerinize 7/24 cevap alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz; uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ve ihtiyacınıza uygun geniş otel portföyümüzle sizi memnun edecek bir konaklama deneyimi yaşamanıza rehberlik eder.

KA-Turizm, (Ada Seyahat ve Turizm A.Ş.) 20 yılı aşkın bir süredir sektör deneyimi olan Binnur Karadağlı tarafından 2008 yılında kurulmuştur...