Biletleme Hizmetleri

Yaptığınız seyahat planının şüphesiz en önemli kısmı uygun bir uçak bileti bulmaktır. KA Turizm olarak sizden gelecek talepler doğrultusunda uçmak istediğiniz destinasyona en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşmanızı sağlamak için gerekli çalışmayı yapıyor ve en uygun  fiyatlı uçak biletini bulmanızda yardımcı oluyoruz.
IATA üyesi bir turizm firması olarak alanında uzman kadromuz ile dünya çapında tüm havayollarının biletleme hizmetini sizlere sunuyoruz.
Kurumsal seyahat politikalarınıza en uygun alternatifleri en hızlı şekilde sunarken şirketiniz için maksimum tasarruf, verimlilik, güvenlik ve memnuniyeti hedefleyerek bilet rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Türk Hava Yolları ve diğer hava yolları ile yapılan/yapılacak olan Corporate sözleşmelerinizi takip ediyor ve sizlere raporluyoruz.
Grup biletleri-Mil kart takibi- check-in gibi işlemleriniz sonuçlanana kadar hizmetinizdeyiz.
Bireysel seyahat planlamalarınızda hayallerinizi gerçekleştirmek için size rehberlik ediyoruz.
7/24 canlı destek sağlayan müşteri iletişim merkezimiz sayesinde en acil durumlarda bile çözüm sunuyoruz.
​KA Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini önemsiyor ve güçlü teknolojik altyapımız sayesinde bu misyona göre hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

KA-Turizm, (Ada Seyahat ve Turizm A.Ş.) 20 yılı aşkın bir süredir sektör deneyimi olan Binnur Karadağlı tarafından 2008 yılında kurulmuştur...